Cel stowarzyszenia

CELEM STOWARZYSZENIA JEST:
REALIZOWANIE ZADAŃ PUBLICZNYCH W ZAKRESIE UPOWSZECHNIANIA KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU, UCZESTNICTWO W PROCESIE WYCHOWANIA DZIECI, MŁODZIEŻY SZKOLNEJ I DOROSŁYCH NA WSZECHSTRONNIE ROZWINIĘTYCH PRAWACH OBYWATELI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, INSPIROWANIE RÓŻNYCH ŚRODOWISK DO TWORZENIA NIEZBĘDNYCH WARUNKÓW DLA ZAPEWNIENIA PRAWIDŁOWEGO BIOLOGICZNEGO ROZWOJU DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, ROZWIJANIE ZAINTERESOWAŃ SPORTOWYCH DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, UPOWSZECHNIANIE WŚRÓD DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH ZDROWEGO STYLU ŻYCIA.