II Mistrzostwa Polski w halowej piłce nożnej Samorządowców

W dniu 10.02.2018 w Pabianicach odbyły się II Mistrzostwa Polski w halowej piłce nożnej Samorządowców.

Do rywalizacji przystąpiły drużyny: Urząd Miasta i Starostwo Powiatowe Wejherowo, Urząd Gminy Ustrzyki Dolne, Urząd Gminy Kikół, Krosno - Miasto Szkła, Urząd Gminy Sawin.

Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji zwyciężyła drużyna z Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego Wejherowo wygrywając wszystkie swoje spotkania. Drugie miejsce na podium zdobyła drużyna z Urzędu Gminy Ustrzyki Dolne, a najniższe podium przypadło drużynie z Urzędu Gminy Kikół. Urząd Gminy Sawin zajął IV, a Krosno - Miasto Szkła - V miejsce.

Pełne wyniki i tabela końcowa: do pobrania.

Pełny pakiet zdjęć: do pobrania.