IV Mistrzostwa województwa lubelskiego w halowej piłce nożnej Samorządowców

W dniu 20.01.2018 w Janowie Lubelskiem odbyły się IV Mistrzostwa województwa lubelskiego w halowej piłce nożnej Samorządowców.

Po zaciętej rywalizacji tym razem zwyciężyła drużyna z Gminy Miejskiej w Świdniku. Drugie miejsce na podium zdobyła drużyna z Urzędu Gminy Kąkolewnica, a najniższe podium przypadło drużynie z Urzędu Miasta w Janowie Lubelskim.

Pełne wyniki i tabela końcowa: do pobrania.

Zarząd Stowarzyszenia składa serdeczne podziękowania Panu Krzysztofowi Adamowi Kołtysiowi - Burmistrzowi Janowa Lubelskiego za pomoc w zorganizowaniu IV Mistrzostw Lubelszczyzny w halowej piłce nożnej Samorządowców .
Pełny pakiet zdjęć: do pobrania.